Hakkımızda

ENS Danışmanlık, AVM Kiralama, Yönetim Danışmanlığı ve AVM Proje Geliştirme hizmetleri vermek üzere 2017 yılında AVM Yöneticileri Platformunun Genel Sekreterlik görevini yürüten ve ICSC tarafından verilen, AVM sektörünün önemli sertifikalarından olan CSM (Certified Shopping Center Manager) sertifikasına sahip olan Emre Şen tarafından kurulmuştur. ENS Danışmanlık, kurucusu Emre Şen ile ekibinin 2001 yılından bugüne devam eden sektörel deneyimiyle donatılmıştır.

ENS Danışmanlık, perakende sektörünün AVM kanalında dinamik bir bakış açısı yaratarak, yeni yönetim modelleri geliştirme amacını taşımaktadır. ENS Danışmanlık’ın misyonu sektörün önemli aktörlerinden olan yatırımcıların ve diğer tüm bileşenlerinin ihtiyaçlarına yönelik maksimum kazanç sağlayacağı farklı çözümler ve işlevsel stratejiler geliştirmektir.

ENS Danışmanlık, Türkiye genelinde aralarında İzmir Mavi Bahçe AVM, İstanbul Neomarin AVM, İskenderun Park Forbes AVM’nin de yer aldığı toplam sekiz Alışveriş Merkezine yönetim, kiralama, ortak gider optimizasyonu ve finansal danışmanlık hizmeti vermektedir. ENS Danışmanlık portföyünde bulunan tüm projelerine konularında uzman merkez ofis kadrosuyla butik hizmet vermeyi sürdürmektedir.

ENS Danışmanlık, sekizyüzün üzerinde kiracı bağlantısı, güçlü bölgesel bayi ağı ve gerek saha gerekse merkez koordinasyonlarıyla en iyi hizmeti sunmak adına tüm sektörel deneyimini sahaya yansıtmaktadır.

Her geçen gün hizmet kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam etmeyi hedefleyen ENS Danışmanlık; yenilikçi, genç ve dinamik kadrosuyla perakende ve alışveriş merkezi sektörüne yeni bakış açısı kazandırmak ve sektörün tüm bileşenlerine maksimum ticari faydayı sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.